29 листопада 2021, 17:43

В Україні проведуть інвентаризацію «довгобудів»

Пресслужба Мінрегіону

Урядовий комітет з питань економічної, фінансової політики, паливно-енергетичного комплексу, розвитку громад і територій та захисту довкілля підтримав проєкт постанови «Деякі питання формування переліку об’єктів житлового будівництва, що не прийняті в експлуатацію», розроблений Мінрегіоном. Мета цього документу – проведення регіонами повної інвентаризації об’єктів незавершеного житлового будівництва.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В Україні планують ввести страхування відповідальності будівельників за зведений ними об’єкт"

Про це повідомляє пресслужба Мінрегіону.

Проєктом постанови передбачено, що усі ОДА та міські держадміністрації мають створити переліки об’єктів житлового будівництва, що не прийняті в експлуатацію. Водночас – сформувати щодо кожного з таких об’єктів інвентаризаційну справу.

Статтею 16 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» чітко визначена відповідальність місцевих державних адміністрацій щодо здійснення на відповідних територіях державного контролю за дотриманням договірних зобов’язань забудовниками, діяльність яких пов’язана із залученням коштів фізичних осіб у будівництво багатоквартирних житлових будинків.

Для сприяння постраждалим інвесторам незавершеного житлового будівництва Урядом у серпні 2020 року було утворено Міжвідомчу робочу групу за участі представників Мінрегіону, Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції тощо.  Її основними завданнями є сприяння забезпеченню координації дій центральних і місцевих органів виконавчої влади з питань сприяння постраждалим інвесторам у добудові об’єктів незавершеного житлового будівництва, а також розроблення пропозицій щодо удосконалення нормативно-правової бази з цих питань.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати