23 вересня 2020, 12:35

В Україні презентовано гайд для іноземних інвесторів «UkraineInvest Guide»

Прес-служба Мінекономіки України

22 вересня у Києві презентовано перший інвестиційний гайд для іноземних інвесторів, який стане основним джерелом інформації про можливості в Україні – «UkraineInvest Guide».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: ""

Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки.

Видання було створене UkraineInvest у співпраці з Апаратом Прем’єр-Міністра України, Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Фондом державного майна України, обласними державними адміністраціями, міськими державними адміністраціями, проектами міжнародної технічної допомоги та бізнес-асоціаціями.

«З метою підвищення інвестиційної привабливості держави, залучення потенційних інвесторів та створення конкурентоспроможної економіки Урядом реалізується низка реформ. Це і земельна реформа, і проведення ефективних прозорих приватизаційних процесів, і створення системи державної підтримки значних інвестиційних проєктів. Напрацювання офісу «UkraineInvest» і, зокрема, презентація гайду є частиною широкомасштабного процесу, спрямованого на посилення інвестиційного потенціалу України», - зазначив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко. 

«UkraineInvest Guide» включає аналітику та інвестиційні проєкти в агропромисловому комплексі, енергетиці, виробництві, ІТ секторі, нерухомості та інфраструктурі. Крім того, інвестиційний гайд містить цільові інвестиційні програми, спрямовані на розвиток туризму, гірничодобувної промисловості, індустріальних парків, галузі поводження з відходами та імпортозаміщення, а також пріоритетні об’єкти приватизації. 

«UkraineInvest Guide» стане відправною точкою для інвесторів, адже містить актуальну інформацію про потенціал України та аналітичні дані з різних галузей, а також промотує історії іноземних компаній, які вже успішно працюють у нашій країні», - зазначила заступниця керівника офісу Президента України Юлія Ковалів.

«UkraineInvest Guide» буде оновлюватися на щоквартальній основі, щоб забезпечити потребу інвесторів в актуальній інформації. Детальніше за посиланням.

Нагадаємо,

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати