24 березня 2021, 13:42

Уряд змінив умови в’їзду іноземних громадян до України

Прес-служба МЗС

З метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2021 року № 230 внесено зміни до постанови КМУ  від 9 грудня 2020 року № 1236 щодо встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Які зміни передбачають нові стандарти роботи посольств"

Про це повідомляє прес-служба МЗС.

Відповідно до внесених змін, при в’їзді до України іноземці, окрім обов'язкового полісу страхування, як це було визначено раніше, повинні мати негативний результат тестування на COVID-19. Тестування повинне бути зроблене методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) не пізніше, як за 72 години до перетину державного кордону України.

У разі відсутності поліса (свідоцтва, сертифіката) страхування або негативного результату ПЛР-тестування на COVID-19, співробітники Державної прикордонної служби України мають право відмовити іноземцям та особам без громадянства у перетині українського державного кордону.

Нові вимоги не поширюються на представників дипкорпусу та членів їхніх сімей, а також низку інших категорій іноземців, відповідно до виключень, передбачених Постановою КМУ від 9 грудня 2020 року №1236

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати