21 травня 2020, 11:01

Уряд затвердив план заходів щодо створення єдиної е-системи в будівництві

Урядовий портал

Розроблений Мінрегіоном проект розпорядження Кабінету Міністрів України "Про затвердження плану заходів щодо створення та запровадження Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва" прийнято 20 травня на засіданні Кабінету Міністрів України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "КМУ ліквідує Офіс фінансового контролю".

Про це повідомляє Урядовий портал.

Зазначається, що запровадження електронної системи дозволить отримувати послуги у сфері містобудівної діяльності в електронній формі, скоротити строки надання послуг у будівництві та покращити їх якість, знизить корупційні ризики.

"Створення та запровадження Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва дозволить усунути порушення у сфері містобудівної діяльності та забезпечити прозорість та ефективність державного архітектурно-будівельного контролю. Цим розпорядженням Уряд затвердив план запровадження електронної системи, визначивши виконавців заходів та строки їх виконання", – зазначив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Система забезпечить електронну взаємодію між фізичними та юридичними особами, державними органами, органами місцевого самоврядування, центрами надання адміністративних послуг, з метою отримання послуг у сфері будівництва за принципом "єдиного вікна".

Також вона забезпечить електронну інформаційну взаємодію у режимі реального часу з іншими електронними інформаційними системами та мережами, що становлять інформаційний ресурс держави.

Нагадаємо, затверджено перспективні плани формування територій громад ще 4-х областей.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати