17 квітня 2015, 16:59

Уряд створив Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти

Урядовий портал

Кабінет Міністрів України прийняв рішення про утворення Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Про це на брифінгу в Будинку Уряду 17 квітня повідомив радник Прем’єр-міністра України Данило Лубківський, повідомляє Урядовий портал.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


«Відтепер це – постійно діючий колегіальний орган, уповноважений Законом України «Про вищу освіту» на реалізацію державної політики у сфері забезпечення якості вищої освіти», - зазначив Данило Лубківський.

За його словами, Агентство формує вимоги до системи забезпечення якості вищої освіти, розробляє положення про акредитацію освітніх програм, проводить ліцензійну експертизу, готує експертний висновок щодо можливості видачі ліцензії на провадження освітньої діяльності у сфері вищої освіти, формує експертні галузеві ради, формує і подає МОН перелік спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, приймає рішення про акредитацію чи відмову в акредитації відповідної освітньої програми.

Крім того, на засіданні Уряд вніс зміни до Положення про Єдину державну електронну базу з питань освіти.

«Безоплатний і вільний доступ до інформації, що міститься у цій Єдиній базі, здійснюється через офіційний веб-сайт Міністерства освіти та науки України», - зазначив радник Прем’єр-міністра.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати