24 січня 2023, 17:28

Уряд призначив директора Прозорро.Продажі Олексія Соболева заступником міністра економіки

Prozorro

24 січня 2022 року Кабінет Міністрів України призначив Олексія Соболева, директора держпідприємства “Прозорро.Продажі”, заступником міністра економіки з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


У міністерстві економіки України Олексій Соболев відповідатиме за реформу приватизації, управління публічними активами, підтримку малого та середнього бізнесу, корпоративне управління. 

Координація діяльності ДП “Прозорро.Продажі” також входитиме до сфери відповідальності заступника міністра економіки з питань цифровізації. 

В.о. директора держпідприємства “Прозорро.Продажі” буде Сергій Бут. Він працював у компанії з 2017 року як фінансовий директор, а з липня 2022 року — на посаді операційного директора. 

Також у повному складі продовжує свою роботу Наглядова рада ДП “Прозорро.Продажі” — це незалежний орган, який представляє інтереси держави в управлінні компанією. Головою Наглядової ради Прозорро.Продажі є Ілля Михайлов, також до складу ради входять Наталя Бойко як представниця держави, Надія Васильєва та Дмитро Крепак як незалежні члени.

Нагадаємо, Прозорро.Продажі — державне підприємство, що знаходиться у державній власності, належить та управляється Міністерством економіки. ДП “Прозорро.Продажі” адмініструє державну електронну торгову систему, в якій проходять онлайн-аукціони з продажу та здачі в оренду майна.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати