15 травня 2023, 16:50

Український проєкт отримав 10 000 євро від уряду Баварії

Пресслужба Мінцифри

11 травня відбувся щорічний Баварський саміт – подія світового масштабу в галузі цифрових технологій. До нього залучилися понад 300 підприємців, науковців та представників державних інституцій, повідомила в Telegram пресслужба Мінцифри.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Українські е-підписи та печатки можуть перевіряти в державах - членах ЄС".

У міністерстві зазначили, що українську делегацію представила Валерія Іонан, заступник міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції.

Так, Уряд Баварії надав українському проєкту Bavarian Digital Award розміром 10 000 євро. Кошти перерахують Фонду Projector Creative&Tech Foundation, щоб 5000 українок змогли здобути безоплатну освіту в креативній індустрії та ІТ.

Фонд був заснований у квітні минулого року з ініціативи Projector Creative&Tech Foundation за підтримки Мінцифри та національного проєкту Дія.Бізнес. Його мета – допомогти жінкам-переселенкам опанувати нові професії та побудувати кар’єру.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати