19 квітня 2018, 18:16

Український PatentBot вийшов на ринок Європи

PatentBot


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Український чат-бот реєстратор торговельних марок в месенджері Facebook PatentBot почав реєстрацію торговельних марок в Європейському Союзі. Відсьогодні перевірити чи вільна бажана торговельна марка та здійснити пошук в режимі 24/7 можна буде в 28-ми країнах ЄС.

«Для нас було стратегічно важливим вийти на ринок ЄС, особливо в рамках того, що Україна рухається в Європу. Ми відкрили можливість будь-якій людині з будь-якої точки світу подати заявку на реєстрацію його бренду 24/7 в 30 країнах, враховуючи країни ЄС, США та Україну. Ми розвиваємося далі та плануємо до кінця року запустити реєстрацію в Китаї», – говорить СЕО PatentBot Наталія Владимирова.

«Над виходом в ЄС наша команда працювала майже 5 місяців. Кожен новий ринок для нас – це не тільки технічні розробки, а й робота над тим щоб вивчити свого потенційного клієнта та його культуру, налагодити партнерство та маркетинг. Наша команда пишається тим, що тепер реєстрація торговельних марок буде більш доступною для людей ще з 28-ми країн. Адже зробити правосуддя доступним –головна мета legal tech. Вартість реєстрації складе 249 євро, не враховуючи державне мито. Це в 4 рази дешевше аналогічної послуги яку пропонують юристи в ЄС зараз», –говорить керуючий директор PatentBot Валентин Півоваров.

Наразі PatentBot спілкується з користувачами трьома мовами: українською, російською та англійською. Але 26 квітня в його функціонал будуть додані інші мовні версії.

Обсяг ринку реєстрації тм в ЄС – 135 тис реєстрацій в рік. Головні конкуренти PatentBot в ЄС, так само як і в інших куточках світу, – патентні повірені які працюють за класичною схемою і пропонують послуги набагато дорожче і витратніше за часом. Також є AlbertBot в Австрії. Але це розробка конкретної патентної компанії, який на відміну від українського продукту просто виконує роль якісного customer success service.

Нагадаємо, що на український ринок PatentBot вийшов в липні 2017 року і на даний момент займає 7% ринку. У грудні 2017 року сервіс почав працювати в США.

За результатами перших 9 місяців роботи бот подав понад 500 заявок на реєстрацію торговельних марок в Україні та в США, а також відправив більше мільйону повідомлень. У січні 2018 року PatentBot був визнаний Ботом року за версією американської платформи ProductHunt.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати