15 червня 2021, 18:41

Україна увійшла в топ-10 країн з найбільшим заробітком на біткоїні в 2020 році

Пресслужба Мінцифри

За даними провідної аналітичної компанії Chainalysis українці заробили близько $400 млн прибутку від інвестицій в біткоїн минулого року. Завдяки підприємницькій активності українців, наша держава  опинилась на десятому місці в списку країн-криптолідерів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В Україні впровадять міжнародну сертифікацію навичок володіння комп’ютером"

Про це повідомляє пресслужба Мінцифри.

Мінцифри новина

“Для нашої команди нещодавнє дослідження є індикатором, який вкотре свідчить про доцільність легалізації криптобізнесу в Україні. Громадяни та криптокомпанії зможуть офіційно працювати та отримувати доходи від операцій з новими активами. Доходи учасників інноваційного ринку забезпечуватимуть державний бюджет додатковими надходженнями. Зокрема, це стане можливим з прийняттям профільного законопроєкту “Про віртуальні активи”. Адже створення прогресивного правового поля забезпечить як сталий розвиток сфери віртуальних активів, так і необхідні передумови для максимально швидкого прориву України на шляху цифрової трансформації”, — наголосив заступник міністра з питань розвитку IT Олександр Борняков.

Також у 2020 році фахівці компанії вивчили індекс прийняття криптоактивів у різних країнах. Відтак виявилось, що в Україні найбільше застосувань таких активів населенням у світі.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати