24 вересня 2020, 12:03

Україна продовжує співпрацю з Фондом E5P

Прес-служба КМУ

Україна посилює співпрацю з Фондом Східноєвропейського партнерства у галузі енергоефективності та довкілля.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: «У власності територіальної громади Бучі збережено земельну ділянку площею майже 5 га»

Про це повідомляє прес-центр КМУ.

23 вересня відбулося засідання Координуючої Групи для України Фонду E5P, у якому взяли участь заступник Міністра енергетики з питань європейської інтеграції Ярослав Демченков спільно із заступником Міністра фінансів Олександром Кавою та заступником Міністра розвитку громад та територій Ігорем Корховим.

Україна одним зі свої пріоритетів визнала долучення до Європейського зеленого курсу. Під час засідання учасники заслухали звіт про фінансовий стан та оновлений план дій Фонду E5P, а також перелік майбутніх проектів Фонду в Україні, обговорили проекти Європейського Банку Реконструкції та Розвитку та Європейського Інвестиційного Банку щодо енергоефективності громадських будівель в Україні, які плануються до затвердження на наступному засіданні Асамблеї Фонду.

Для продовження участі України у Фонді 23 липня 2020 року вчинено Угоду про внесок між Україною та ЄБРР щодо участі України у Фонді Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля. Зараз Україна завершує внутрішньодержавну процедуру для ратифікації Угоди: розроблено відповідний проект Закону, який найближчим часом буде поданий до Верховної Ради.

Участь України в попередній фазі Фонду при сплаті внеску в розмірі 10 млн євро дозволила залучити фінансування для реалізації 22 проектів загальною вартістю понад 516 млн євро.

Нагадаємо, Україна подала кандидатуру на вибори до складу Комітету всесвітньої спадщини.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати