11 листопада 2020, 16:05

У Великобританії досягли піку безробіття

Безробіття у Великобританії між ІІ і ІІІ кварталами 2020 р. зросло з 4,1% до 4,8%. Згідно з останніми офіційними даними, урядова схема попередження та відновлюваної економіки не змогла запобігти рекордним скороченням штату до введення жорсткіших обмежень. Про це йдеться у повідомленні британської газети The Guardian.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Права та обов’язки зареєстрованих безробітних"

Дані Управління національної статистики (УНС) показали, що найбільше постраждали від звільнень молоді люди, наразі рівень безробіття серед них втричі перевищує середній показник по країні. Заходи щодо стримування коронавірусу мали такий сильний вплив на зайнятість молоді, оскільки вона, як правило, працює у секторах, які найбільше постраждали від обмежень, таких як готелі, роздрібна торгівля та відпочинок. УНС повідомило, що рівень безробіття серед осіб до 25 років становить 14,6%. За 3 місяці у період, коли схема субсидування заробітної плати Казначейства зменшилася, роботу втратили рекордні 314 тис. людей.

Оцінки стану ринку праці в жовтні свідчать про подальше зниження кількості працівників на заробітній платі на 33 тис., що призводить до зменшення чисельності працівників на 782 тис. порівняно з моментом, коли в березні тільки розпочалася криза Covid-19.

Головний економіст Банку Англії Енді Холдейн заявив, що стурбований тим, що зростання рівня безробіття збільшить розрив між поколіннями та регіональні диспропорції. До кризи Covid-19 рівень безробіття був нижче 4%. Це найнижчий рівень з середини 1970-х. Хоча політика держави була спрямована на обмеження зростання безробіття, за останніми оцінками УНС, у липні-вересні 2020 р. безробітними були 1,62 млн людей, що на 243 тис. більше за квартал і 318 тис. за рік.

Заступник керівника з економічної статистики УНС Джонатан Атоу сказав: «Безробіття різко зросло за 3 місяці, і багато хто з тих, хто втратили роботу раніше, знову почали її шукати. Кількість звернень також досягла рекордного рівня».

Британський економіст з консалтингової компанії Capital Economics Рут Грегорі заявила, що очікується подальше зростання безробіття, є прогнози, що його рівень досягне піку в 9% після карантину наступної весни.

Канцлер Ріші Сунак сказала: «Сьогоднішні цифри підкреслюють масштаби виклику, з яким ми стикаємось. Я знаю, що це важкий час для тих, хто, на жаль, уже втратив роботу, і хочу запевнити всіх, кого хвилюють прийдешні зимові місяці, що ми будемо продовжувати підтримувати постраждалих та захищати життя та засоби до існування людей у ​​цілому». Вона також заявила, що рішення уряду продовжити схему відпуску до березня у відповідь на повторне введення обмежень в Англії дозволить «захистити мільйони робочих місць у Великобританії та підтримати людей у забезпеченні своїх сімей».

Нагадаємо, Верховний суд Англії шукає кандидатів на посади в Instagram.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати