05 листопада 2020, 16:50

Верховний суд Англії шукає кандидатів на посади в Instagram

Верховний суд Великобританії має на меті урізноманітнити свій штат. Рекламуючи останню вакансію судді в Instagram, він закликав найширше коло кандидатів подавати заявки на роль судді до закінчення строку повноважень судді Джилл Блек. Про це повідомляє британський юридичний журнал The Law Society Gazette.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Суспільство Англії засуджує "спеціальний податок на адвокатуру"

«Сьогодні виборча комісія Верховного суду розпочала кампанію з набору персоналу для призначення нового судді. Він зможе приступити до виконання своїх обов’язків з весни 2021 р.», — йдеться у пості в Instagram.

Місцеві ЗМІ побоюються, що суд, можливо, трохи захопився, коли вирішив оголосити про вакансію в Instagram — додатку, де 90% користувачів до 35 років. У вищих судових органах є певна вікова проблема, адже судді Верховного суду можуть піти на пенсію аж у 70 років. Виникає питання, чи матимуть прихильники суду в Instagram досвід та сили, щоб справді будувати кар’єру у цій ролі.

Допис суду в Instagram містить посилання на відео в Youtube, де голова Верховного суду лорд Рід пояснює роль та процес подання заявки. Можливо, наступним буде відео у TikTok.

Нагадаємо, британський адвокат розробив застосунок для фіксації свавілля поліції.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати