11 лютого 2019, 16:59

У Мінрегіоні пропонують будувати тільки енергоефективне житло

Прес-служба Мінрегіону

У проекті нових ДБН В.2.2-Х:201Х "Житлові будинки. Основні положення" пропонується ввести норму щодо проектування житлових будинків з класом енергоефективності не нижче "С", що дозволить до 40% заощаджувати на енергії та у випадку реконструкції будинків суттєво продовжить їх строк експлуатації. Норма стосується нового будівництва та реконструкції.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це зазначає прес-служба Мінрегіону.

Читайте також: "Аmazon визнано найціннішим брендом у світі".

"У Європі енергоощадні технології - невід’ємна частина життя кожного мешканця. Ми маємо теж переймати цей досвід та забезпечувати жителів будинків необхідним теплом та комфортом", - розповів заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

Згідно з проектом ДБН, житлові будинки та вбудовані в них приміщення громадського призначення слід проектувати класом енергоефективності не нижче "С" з урахуванням вимог ДБН В.2.6-31:2016 "Теплова ізоляція будівель".

Нагадаємо, Мін'юст проводить тести для реєстраторів, які були відключені від доступу до реєстрів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати