27 серпня 2020, 17:29

У Києві з’являться соціальні квартири для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Прес-служба КМДА

У Дніпровському районі Києва буде створено Центр соціальної підтримки дітей та сімей, на базі якого функціонуватимуть соціальні квартири для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Усі столичні школи відкриються 1 вересня".

Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда, зазначає прес-служба КМДА.

"Півтора року ми займались створенням цього центру. Нарешті, пройшовши всі бюрократичні процедури, ми запускаємо ремонтні роботи і сподіваємося, що встигнемо їх завершити до кінця року. У соціальних квартирах одночасно зможуть перебувати до 36 осіб із числа дітей-сиріт від 18 до 23 років. Фактично, це тимчасове проживання, доки вони очікують на власне житло, яке гарантоване їм законом. Для Дніпровського району та й усього міста - це важливий проект", - зазначила Марина Хонда.

Вона також додала, що всього буде створено 6 квартир. У кожній з них одночасно зможуть проживати від 3 до 6 осіб. Квартири будуть роздільні для хлопців і дівчат та облаштовані необхідними меблями та побутовою технікою.

Нагадаємо, Уряд схвалив Концепцію реалізації держполітики щодо соцзахисту населення та захисту прав дітей.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати