21 лютого 2024, 18:33

У ЄДЕССБ доступна автоматична первинна реєстрація спеціальних майнових прав

Пресслужба Мінцифри

В Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва (ЄДЕССБ) запустили автоматичну первинну реєстрацію спеціальних майнових прав (СМП). Відтепер електронні заяви про об’єкти незавершеного будівництва, зокрема майбутні складники — приміщення, квартири, паркомісця надаватимуть без участі державного реєстратора. Тобто ЄДЕССБ автоматизували зв’язок із Державним реєстром речових прав на нерухоме майно (ДРРП).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Безоплатні кваліфіковані сертифікати відкритих ключів у січні отримали понад 100 тисяч користувачів"

Про це повідомляє пресслужба Мінцифри.

Спершу слід створити, підписати та зареєструвати заяву та дочекатися результату. Замовник може відстежувати статус реєстрації об’єкта в ДРРП в картці заяви.

Сьогодні на порталі ЄДЕССБ зареєстровано 51 заяву від замовників будівництва та внесено даних на понад 80 об’єктів. У межах тестування автоматичної первинної реєстрації СМП вже зареєстровано 2 об’єкти будівництва.

Більше інформації про реєстрацію СМП отримуйте за посиланням. Тут зібрано все про СМП, МОНи, алгоритми реєстрацій об’єктів, навчальні відеоматеріали, новини та відповіді на запитання користувачів ЄДЕССБ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати