08 квітня 2020, 18:48

У ДФС представили нових очільників структурних підрозділів

Прес-служба ДФС

Під час відео-селекторної наради за участі регіональних підрозділів, в.о. Голови ДФС Сергій Солодченко представив колективу новопризначених очільників структурних підрозділів ДФС.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Кабмін усунув обмеження в проведенні конкурсу до Громадської ради НАЗК".

Про це повідомляє прес-служба ДФС.

Зазначається, що першим кроком кадрового перезавантаження Служби стало призначення нових керівників:

  • Ткаченка Володимира Миколайовича –  начальником Головного управління оперативно-розшукової діяльності ДФС;
  • Беспалова Максима Олександровича – начальником Головного слідчого управління ДФС;
  • Кононенка Сергія Васильовича – начальником Головного управління власної безпеки ДФС.

"В нас затверджено новий штатний розпис ДФС. Починаються призначення. Сьогодні – це тільки перший крок. Вважаю, що новопризначені керівники будуть професійно та гідно виконувати свої обов’язки. Найближчим часом буде визначено очільників й інших напрямів", – зазначив Сергій Солодченко.

Також очільник ДФС зосередив увагу присутніх на недопущенні неправомірного тиску на суб’єктів реального сектору економіки. Та, водночас, посиленні боротьби з особами та групами осіб, які займаються мінімізацією податкових зобов’язань, податковим шахрайством з ПДВ та незаконним обігом підакцизних товарів.

Крім того, пан Солодченко попередив особовий склад територіальних органів та центрального апарату ДФС про суворе дотримання законності та недопущення дій, які підпадають під ознаки корупційних порушень.

Нагадаємо, Кабмін призначив нових заступників голови МОЗ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати