08 квітня 2020, 17:43

Кабмін призначив нових заступників голови МОЗ

Прес-служба МОЗ

Кабінет Міністрів України призначив Олену Теряєву Першим заступником Міністра охорони здоров’я, а також Світлану Шаталову та Ірину Микичак заступниками Міністра охорони здоров’я.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Україна готова проводити 30 тис. тестувань на тиждень, - Віктор Ляшко".

Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні Уряду 8 квітня.

Повідомляється, що Олена Теряєва має значний досвід роботи у системі охорони здоров’я України та відповідатиме за реформування системи охорони здоров'я, а також за налагодження та координацію процесів у відомстві.

Світлана Шаталова відповідатиме за фінансово-економічний напрям, інвестиції, аудит, а також взаємодію з підприємствами, які знаходяться в управлінні відомства..

Також зазначається, що Ірина Микичак раніше була першим заступником Міністра охорони здоров’я, є співзасновницею та координатором реалізації низки успішних міжнародних проектів співпраці зі Світовим Банком, ВООЗ, Агентства США з міжнародного розвитку, Дитячого Фонду ООН ЮНІСЕФ та інших проектів у сфері реформи перинатальної допомоги, сімейної медицини, онкопревенції, громадського здоров`я.

Нагадаємо, в Україні створено єдиний механізм координації міжнародної допомоги для боротьби з COVID-19.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати