14 січня 2020, 10:14

Тверезий нагляд на корпоративних вечірках юркомпаній

В одній з компаній Magic Circle з’являться тверезі наглядачі

Legal Cheek

Британська юридична компанія Linklaters, що входить до числа елітного Magic Circle law firms, представила нову систему так званого «тверезого нагляду». Мета нововведення – отримання додаткових гарантій, що юристи компанії не втратять свого обличчя на радощах від корпоративних вечірок.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Linklaters рекомендує на кожен «алкогольний корпоратив» призначати когось із членів команди, хто не вживатиме алкоголь, та наглядатиме за культурним відпочинком колег.

Така політика компанії діє в період різдвяних свят, - часу, за даними Linklaters, коли деякі юристи прагнуть розслабитись, тому на вечірках можуть вжити занадто багато алкоголю. "Наші люди наполегливо працюють, а ми усвідомлюємо цінність команд та їхнє спілкування задля забезпечення work-life balance", - відзначили в прес-службі компанії. "В межах ширшого набору керівних принципів щодо організації дозвілля ми рекомендували партнерам призначати осіб, які не вживатимуть алкоголь, та сприятимуть безперебійному проведенню наших корпоративів".

За повідомленням британського видання Legal Cheek, таким чином фірма заохочує своїх юристів проводити заходи, де алкоголь не в центрі уваги, намагаючись створити сприятливі умови для тих, хто не вживає або не хоче вживати алкоголь.

Стосунки юрбізнесу з алкоголем опинились в центрі уваги під час дисциплінарного трибуналу тепер уже колишнього партнера Freshfields (теж Magic Circle ЮФ) Райана Беквіта. Тоді трибунал почув, що компанія нібито виховує "культуру вживання", де молодших юристів заохочують ходити випивати в пабах по четвергах та п’ятницях.

Джерело: Legal Cheek

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати