12 лютого 2021, 17:45

ТОП-7 головних подій тижня

Велика приватизація в’язниць, оновлення в роботі Нацполіції та запуск е-довідок про оціночну вартість нерухомості: зібрали для вас ТОП новин цього тижня.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


1. Мін’юст спільно з ФДМУ розпочинає "Велику приватизацію в’язниць"

В рамках Великої приватизації планується виставити на прозорі аукціони майно 35-ти виправних закладів, що перебувають в «законсервованому» стані.

2. Вперше в історії незалежної України суд постановив конфіскувати плавзасіб, на якому порушили держкордон

Моторний катер, на якому мешканці Подунав’я незаконно перетнули державний кордон, був визнаний судом знаряддям вчинення правопорушення та конфіскований у дохід держави.

3. Нацполіція запрацює по-новому

В Україні зявились 132 районні підрозділи поліції, поліцейські відділки будуть поділені на 2 типи, а також буде створено єдиний безпековий простір.

4. МВС пропонує посилити відповідальність за нетверезе водіння

За нетверезе водіння можна буде отримати 17 тисяч гривень штрафу. Якщо людина вдруге сіла п’яна за кермо, то штраф складатиме 34 тисячі гривень.

5. Е-довідки про оціночну вартість нерухомості запустять вже цього року

Фонд держмайна України планує запустити модуль автоматичної довідки про вартість нерухомості в складі Єдиної бази даних оцінки в другому кварталі 2021 року.

6. ВРП звільнила з посади заступника Голови Служби судової охорони

За результатами службового розслідування встановлено, що заступник голови ССО Олександр Гавришук порушив присягу та вчинив дії, які не сумісні із займаною посадою.

7. Депутату вперше оголосили підозру за "кнопкодавство"

Нардеп голосував карткою колеги, коли розглядали поправки до закону про ринок землі.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати