12 лютого 2021, 11:15

Депутату вперше оголосили підозру за "кнопкодавство"

Прес-служба Офісу Генпрокурора

За дорученням Генерального прокурора повідомлено про підозру народному депутатові України за фактами неособистого голосування (ст. 364-2 КК України). Це перший у практиці випадок притягнення до відповідальності за так зване «кнопкодавство».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В Україні жінка вкрала біткоїни на суму майже 3 млн грн"

Про це повідомляє прес-служба Офісу Генпрокурора.

За даними слідства, 21 лютого 2020 року народний депутат України використав персональну електронну картку іншого народного депутата та проголосував замість нього за прийняття трьох поправок до законопроєкту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо обігу земель сільськогосподарського призначення».

Народний депутат України не з’явився до Офісу Генерального прокурора для вручення повідомлення про підозру і не повідомив про причину неявки, тому письмове повідомлення про підозру для ознайомлення та вручення направлено до Апарату Верховної Ради України, за місцем проживання, на електронну поштову скриньку та на інші відомі стороні обвинувачення засоби зв’язку.

Наразі слідство завершується та обвинувальний акт скеровується до суду.

У разі доведення вини, народному депутатові загрожує покарання у виді штрафу від 3000 до 5000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати