28 лютого 2020, 11:47

Thomson Reuters заходить в Україну: гроші і час українського бізнесу збережені

ЛІГА:ЗАКОН

Українська продуктова ІТ-компанія ЛІГА:ЗАКОН та міжнародна медіакомпанія Thomson Reuters (укр. Томсон Рейтер) підписали договір про співпрацю.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Публічно про старт партнерства ЛІГА:ЗАКОН та Thomson Reuters було оголошено під час проведення бізнес-сніданку «Український бізнес на зовнішньому ринку». Відтепер компанія ЛІГА:ЗАКОН представлятиме послуги у сфері інформаційних технологій в статусі офіційного партнера Thomson Reuters.

Завдяки партнерству з ЛІГА:ЗАКОН український бізнес має змогу офіційно користуватись програмним забезпеченням Thomson Reuters - аналітичною інформацією в сфері права, оподаткування, ризиків та засобів масової інформації.

Представники юридичної та ділової спільноти мали змогу отримати практичні кейси та корисну інформацію від правників-професіоналів:

  • Аліни Плющ, партнерки Sayenko Kharenko,
  • Юрія Баумана, партнера АО «Бауман Кондратюк»,
  • Вікторії Фоменко, партнерки та керівниці практики податкового та митного права INTEGRITIS,
  • Едуарда Голодницького, адвоката, фаундера LegalTech проєкту Firm24.

плющ

Усі спікери заходу дійшли одного висновку: завдяки партнерству ЛІГА:ЗАКОН і Thomson Reuters час і гроші українського бізнесу будуть збережені. Продукти Thomson Reuters, які надаватиме ЛІГА:ЗАКОН в якості партнера, допоможуть українським юристам працювати з іноземними компаніями, розуміти їхню специфіку роботи і законодавство, яким вони керуються. Українські юристи стануть ще більш професійними, бо розуміючи механіку дій, за якою працюють партнери і конкуренти, можна приймати швидкі та ефективні рішення і як наслідок - отримувати більший прибуток для своїх компаній.

Спікери заходу поділилися своїм досвідом користування продуктами Thomson Reuters.

бауман Юрій Бауман, партнер АО «Бауман Кондратюк»: «Я користувався цими продуктами два рази і обидва ці рази були результативними: було виписано арбітражне застереження та зявилося розуміння того, як відбувається прийом товару в Литві. Це надзвичайно цінно, що ЛІГА:ЗАКОН дає таку можливість, бо зранку ти спілкуєшся з поляками, в обід ведеш переговори з литовцями, а ввечері щось продаєш німцям. І з кожним із них потрібно спілкуватися на зрозумілій для всіх мові».

Роман Кортава Роман Кортава, директор по стратегічному партнерству Thomson Reuters по Східній Європі: «Партнерство Thomson Reuters з такою поважною і добре відомою компанією, як ЛІГА:ЗАКОН відкриває можливість українським юристам отримати швидкий доступ до найбільш точної, актуальної, глобальної правової інформації та експертних рекомендацій з питань правозастосовчої практики як в Україні, так і за її межами. Наші бази даних і інструменти автоматизації дозволять значно скоротити час і витрати на вирішення правових питань, а також підвищити якість та ефективність роботи юридичних фірм і правових департаментів українських компаній та організацій. Нашими клієнтами є не тільки юридичні компанії. Більше того, наші продукти можна використовувати не лише в юридичному сегменті бізнесу, а й в інших бізнес-сферах. Ми раді, що спільно з ЛІГА:ЗАКОН зможемо надати дієву підтримку діловій спільноті України».

Компанія ЛІГА:ЗАКОН розширює свої горизонти і виходить на міжнародний рівень, адже на сьогоднішній день ринок потребує нових рішень і кейсів. Працювати лише в рамках національної правової системи часто буває недостатньо.

Валерій Решетняк, директор LegalTech бізнесу компанії ЛІГА:ЗАКОН: «Бізнес-сніданок – це лише початок. Попереду в компаній ЛІГА:ЗАКОН та Thomson Reuters грандіозні плани щодо співробітництва, адже лідери повинні об’єднуватися з лідерами. Саме тому лідер LegalTech-ринку України розпочав співробітництво зі світовою компанією №1 у цій же сфері -Thomson Reuters. Що це дасть українському ринку? Наведу конкретний приклад. Українська компанія хоче купити завод в США. Для цього потрібно розуміти якими іноземними нормативно-правовими актами буде регулюватися такий договір. На допомогу прийде продукт Thomson Reuters, який містить велику базу нормативно-правових актів світу - WestLaw. Або інший приклад: українська компанія виявить бажання зареєструвати компанію в Євросоюзі і продавати там свої продукти. Отримати всі відповіді на питання можливо буде за допомогою іншого продукту – найбільшій  базі практичних ситуацій Practical Law».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати