25 травня 2022, 15:08

Суддя зі зброєю в руках: як війна змінила суддівську мантію на форму воїна

Суддя Третього апеляційного адміністративного суду Дурасова Ю.В.

Сьогодні думки великої кількості наших співвітчизників пов'язані з силою і мужністю українського народу. Чимало гідних прикладів самовідданості нашій незалежній державі яскравими показниками відображаються на сторінках сучасної історії України. Мільйони доль, мільйони думок міцно переплелися з прагненням рішучої боротьби проти віроломної агресії рф.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Я хочу розповісти Україні про людину, яка для мене є прикладом мужності і людяності,  відданості своїй справі і виразної громадянської позиції.

20220523_152654 Це  суддя Третього Апеляційного адміністративного суду Мельник Володимир Васильович. На мою думку, любов до України для нього не просто красиві слова, а дії, що межують з подвигом.

2014 рік. АТО

Змінивши мантію судді на форму воїна, Мельник Володимир Васильович добровільно йде захищати нашу країну. 

24 лютого 2022 року

Для кожного українця ця дата закарбувалася нестерпним  болем, а життя України змінилося до  невпізнанності... 

Дійсні патріоти України в перших рядах пішли до Збройних Сил України. І в цих рядах наш суддя - Мельник В.В., суддя по професії і Громадянин в Великої літери. Зі зброєю в руках, а не в залі суду, він сьогодні захищає право людини на життя, право бути вільним в демократичній незалежній  державі. Поруч з ним такі ж сміливі воїни, які дають гідну відсіч підступним та підлим планам держави-агресорки. 

20220523_152718 Знаю, що в Україні по різному ставляться до судової влади. Не секрет, що деякі громадяни критикують судову систему. Однак, чисельні приклади, коли судді зі зброєю в руках боронять Україну від загарбників, змінюють стереотипи ставлення суспільства до судової системи. Такі  приклади доводять, що в судовій системі працюють гідні, щирі, справедливі люди, здатні захищати народ України не тільки в залі суду, а й на полі бою.

Всім воїнам ЗСУ і тероборони, всім небайдужим людям до болю нашої країни, низький Вам уклін. Віримо в перемогу!

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати