20 березня 2015, 13:18

Суд заборонив відбирати нерухомість "в кредиті" за спрощеною процедурою

Прес-служба ОАСК

Окружний адміністративний суд міста Києва завершив розгляд справи за позовом до Кабінету Міністрів України за участі третіх осіб – Нотаріальної палати України, Сосунович Г.А. про визнання нечинним та скасування пунктів 1, 2 Постанови Кабінету Міністрів України №662 від 26.11.2014 року «Про внесення змін до переліку документів, за якими стягнення заборгованості провадиться у безспірному порядку на підставі виконавчих написів нотаріусів». Про це повідомили «Юридичній газеті» у прес-службі ОАСК.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Судом постановлено визнати незаконною та нечинною зазначену постанову в частині, що стосується стягнення заборгованості по іпотечному договору в безспірному порядку на підставі виконавчих написів нотаріусів.

Після набрання рішення суду законної сили іпотечні установи не зможуть відбирати нерухомість у громадян за спрощеною процедурою, як це було передбачено Постановою №662. Для вчинення таких дій необхідно буде надати документи, що дійсно підтверджують безспірність заборгованості боржника та встановлюють прострочення виконання зобов’язань.

 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати