23 травня 2020, 11:39

Столичний метрополітен відновить свою роботу з 25 травня

Прес-служба КМДА

Із 25 травня у столиці з дотриманням усіх норм та регламентів відновить свою роботу у звичайному режимі київський метрополітен. Запрацюють усі ринки та ярмарки. Відкриються спортивні та дитячі майданчики у парках і скверах, а також біля прибудинкових територій.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Київ відсьогодні переходить до другого етапу пом’якшення карантину".

Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєвповідомляє прес-служба КМДА.

Також Петро Пантелеєв зауважив, що наявність засобу індивідуального захисту – маски, залишається обов’язковою вимогою перебування в громадських місцях, зокрема, в громадському транспорті.

"З 1 червня у столиці планують відкрити для загального доступу пляжі та зони відпочинку біля водойм, спортивні та фітнес-комплекси, дитячо-юнацькі спортивні школи (без басейнів), також зняти обмеження відвідування міських кладовищ. Відновлять роботу заклади професійно-технічної та вищої освіти для випускників та абітурієнтів. Відповідне рішення планується прийняти в понеділок, 25 травня, на засіданні Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій", – повідомив Петро Пантелеєв.

Нагадаємо, у Києві зросла кількість хворих на пневмонію.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати