05 квітня 2022, 11:40

Спрощено правила видачі дозволів на міжнародні автомобільні перевезення

Пресслужба Мінінфраструктури

З огляду на закриття транзиту територією Білорусі та росії, а також збільшення кількості вантажних перевезень вантажів автомобільним транспортом, з 4 квітня 2022 року знято або підкориговано низку обмежень.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Продовжено термін дії документів на перевезення небезпечних вантажів"

Зокрема:

  •  збільшено термін дій електронної заявки на отримання дозволів з 7 до 10 днів;
  •  збільшено до 5 дозволів усіх видів Республіки Польща на один транспортний засіб з квітня по травень; 
  •  збільшено до 2-х дозволів усіх видів Чеської республіки на один місяць на транспортний засіб з повною масою до 10 т; 
  •  до моменту прийняття рішення Румунію щодо транзитного проїзду її територією без дозволів було прийнято рішення оформлювати дозволи ОЧЕС тим автомобільним перевізникам, які виконують перевезення до Грузії, Азербайджану, Казахстану, Узбекистану на транспортні засоби екологічного стандарту Євро-3 та вище; 
  •  знято обмеження для поїздок територією Сербії (до перевезень допущено ТЗ, вага яких менш ніж 10 т). 

Окрім того, з самого початку війни Міністерство інфраструктури веде системні переговори з країнами партнерами щодо скасування дозвільної системи на період воєнного стану. 

Станом на 4 квітня Мінінфраструктури вдалось домовитись про скасування двосторонніх та транзитних дозволів на перевезення територією шести країн Європейського Союзу, зокрема з Болгарії, Угорщини, Італії, Данії, Латвії, Естонії, а також територією Грузії та Туреччини. Згоду на транзитні перевезення без дозволів надала і Словаччина. Також налагоджений механізм бездозвільного проїзду усім гуманітарним вантажам з Молдовою, Румунією, Словенією, Австрією, Чехією, Польщею, Німеччиною, Нідерландами та Литвою.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати