06 січня 2021, 11:26

Шкода в цивільній авіації: змінено розміри мінімальних страхових сум

Прес-служба Мінінфраструктури

Уряд схвалив зміни до Порядку і правил здійснення обов’язкового авіаційного страхування цивільної авіації, які встановлюють нові розміри мінімальних страхових сум (лімітів відповідальності) за шкоду, заподіяну внаслідок затримки під час перевезення пасажирів, а також за шкоду, заподіяну багажу, вантажу чи пошті.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд оновив Єдині вимоги до конструкції та техстану колісних транспортних засобів".

Про це повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.

"Ще у 2008 році ми приєднались до Конвенції про уніфікацію деяких правил міжнародних повітряних перевезень, яка була підписана в Монреалі у 1999-му. Цей документ визначає розміри мінімальних страхових сум (т.зв. лімітів відповідальності) авіаперевізника за шкоду, заподіяну у зв’язку із затримкою, або шкоду, заподіяну багажу, вантажу чи пошті. ІСАО переглядає дані ліміти кожні 5 років, враховуючи коефіцієнт інфляції, та повідомляє державам-сторонам про зміну меж відповідальності. Тому у зв’язку з цим ми також мали привести у відповідність необхідні нормативно-правові акти", - пояснив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Нагадаємо, Уряд підтримав законопроєкт щодо суспільно важливих послуг з перевезення пасажирів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати