15 липня 2015, 11:36

Сергій Свириба названий одним з кращих топ-менеджерів України

ЮБ "Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери" Україна

Сергій Свириба, керуючий партнер ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна, названий одним з кращих топ-менеджерів України за версією авторитетного рейтингу «ТОП-100. Рейтинги найбільших. Кращі топ-менеджери України», підготовленого Ekonomika Communication Hub.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Сергій Свириба зайняв перше місце у номінаціях «Вибір експертів: оцінка репутації» та «Вибір експертів: оцінка затребуваності менеджера на ринку праці», а також увійшов до десятки лідерів у номінації «Вибір експертів: консолідована оцінка».

Це не перше визнання професійних досягнень Сергія Свириби – так, раніше цього року пан Свириба увійшов до сотні кращих юристів України за результатами дослідження «Вибір клієнта. ТОП-100 найкращих юристів України 2015» видання «Юридична газета», а його досвід і репутація були відзначені усіма провідними локальними та міжнародними юридичними рейтингами, включаючи Chambers, The Legal 500, Best Lawyers, GAR 100, Who's Who Legal тощо.

За 16 років існування на ринку журнал «ТОП-100» створив об'єктивну та якісну систему рейтингування за участю професійних експертів. Цього року рейтинг «100 кращих топ-менеджерів України» удосконалив свою методику та оцінював керівників вищого ешелону провідних українських та міжнародних компаній на підставі наступних показників: онлайн-голосування (25%), експертна оцінка (25%), динаміка фінансових показників (40%) і медіарезонанс (10%). Проект «ТОП-100» випускає серію рейтингів, присвячених українському бізнесу. У їх числі: рейтинг кращих агрокомпаній України, рейтинг кращих топ-менеджерів, рейтинг найбільших і найефективніших компаній України, рейтинг медичних установ і рейтинг «Підсумки року».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати