20 квітня 2021, 17:41

РСУ та ДСА звернулися до керівництва держави щодо першочергової вакцинації працівників судів

Пресслужба РСУ

Голова Ради суддів України Богдан Моніч та т. в. о. Голови Державної судової адміністрації України Людмила Гізатуліна надіслала спільний лист-звернення до Президента України Володимира Зеленського та Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля щодо першочергового доступу до вакцинації проти коронавірусної інфекції суддів та працівників апарату судів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Голова РСУ вимагає від Мін'юсту убезпечити суддів від розкриття персональних даних"

Про це повідомляє пресслужба РСУ.

У спільному зверненні очільники судової влади просять вище керівництво держави ініціювати внесення відповідних змін до Дорожньої карти та включити суддів, працівників апарату судів, працівників інших органів та установ у системі правосуддя до груп із першочергового вакцинування на добровільних засадах, а також розглянути можливість виділення додаткових коштів на забезпечення невідкладних протиепідеміологічних заходів у судах, органах та установах у системі правосуддя, зокрема, за рахунок Фонду боротьби з COVID-19.

У листі зазначається, що у зв’язку з неможливістю припинення процесу здійснення правосуддя, зважаючи на безумовну необхідність гарантування конституційного права громадян та інших осіб на доступ до правосуддя, слід невідкладно вжити заходів для мінімізації окреслених вище ризиків.

0
0

Останні коментарі

Вам потрібна позика, ми пропонуємо позику з негайним онлайн-схваленням, * особиста позика * кредит компанії, * автокредитування, * студентська позика * Бізнес-позика, і т.д. ..... ми даємо від 1000 до 60 000 000 доларів. в доларах або євро наша позика надається з відсотковою ставкою в 3%, і ми можемо надати позику в будь-якій точці світу .... якщо ви зацікавлені, зв'яжіться через whatsapp: +256756543536 або електронною поштою: christharmonyloanfund@gmail.com

Додати коментар

Відмінити Опублікувати