19 червня 2015, 18:00

Розпочався проект «Консолідація розробки реформ у сфері юстиції в Україні»

Прес-служба Вищої ради юстиції

Сьогодні у Києві відбулася презентація нового Проекту Ради Європи та Європейського Союзу «Консолідація розробки реформ у сфері юстиції в Україні», повідомляє прес-служба Вищої ради юстиції.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Відповідно до заявлених цілей, Проект планує надати підтримку органам державної влади та діючому в Україні Проекту «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» у реалізації Стратегії реформування судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів на 2015-1020 роки та Плану дій до Стратегії, а також у визначенні цілей та контрольних показників у процесі їх реалізації.

Крім того, Проект має на меті надати експертну підтримку для забезпечення реалізації стандартів Ради Європи в процесі проведення реформи в сфері юстиції, забезпечити узгоджений підхід та розуміння сучасних методів управління ефективністю на основі нормативно-правової бази Ради Європи в сфері юстиції, сприяти координації та моніторингу процесу реалізації Стратегії та покращанню комунікації із громадськістю у ході реалізації цілей Проекту.

Проект включає у сферу свого впливу всі органи державної влади у сфері юстиції, зокрема й Вищу раду юстиції, а також інститут адвокатури.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати