21 червня 2024, 16:08

Розпочався аудит ефективності використання субвенції на ліквідацію наслідків збройної агресії

Пресслужба Рахункової палати

Рахункова палата розпочала аудит ефективності на тему "Територіальні громади у війну: відновлення соціальної та критичної інфраструктури". Його мета - оцінка  діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування під час відновлення соціальної та критичної інфраструктури за рахунок субвенції з державного бюджету.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Заборона джипінгу у заповідних зонах: законопроєкт прийнято у першому читанні"

Про це повідомляє пресслужба Рахункової палати.

Там наголошуюь, що актуальність аудиту обумовлена тим, що у 2023 році лише третина цільової фінансової допомоги, спрямованої місцевим бюджетам на відновлення водопостачання та водовідведення, зруйнованих багатоквартирних будинків, об’єктів соціальної та критичної інфраструктури, закладів загальної середньої освіти, дошкільних навчальних закладів була використана. Така ситуація може свідчити про те, що окремі територіальні громади у 2023 році виявилися не готовими до використання субвенції.  

Під час контрольного заходу аудитори Рахункової палати досліджуватимуть стан реалізації комплексу першочергових організаційних, фінансових та інших заходів, спрямованих на прискорене відновлення об’єктів критичної та соціальної інфраструктури, об’єктів житлового та громадського призначення. Мова йде про повернення об’єктів до стану придатного для  використання громадянами та суб’єктами господарювання.

Також аудитори оцінюватимуть ефективність управлінських рішень органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, спрямованих на забезпечення комфортних умов життєдіяльності.

За результатами аудиту фахівці Рахункової палати дадуть зацікавленим сторонам рекомендації, що допоможуть зменшити виявлені ризики та пришвидшать процес відновлення громад, що зазнали руйнувань внаслідок збройної агресії.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати