16 жовтня 2020, 18:32

Розпочалася процедура відрядження суддів ще до трьох судів

Прес-служба ВРП

Вища рада правосуддя відповідно до рішень від 15 жовтня 2020 року №№ 2836/0/15-20, 2837/0/15-20, 2838/0/15-20 оголошує про початок процедури відрядження суддів до іншого суду того самого рівня і спеціалізації


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Двох суддів Верховного Суду звільнено у відставку"

Про це повідомляє прес-центр ВРП.

Вища рада правосуддя оголошує про початок процедури відрядження суддів до іншого суду того самого рівня і спеціалізації для здійснення правосуддя, а саме до:

  • Заводського районного суду міста Запоріжжя – 3 суддів;
  • Бориславського міського суду Львівської області – 1 судді;
  • Козятинського міськрайонного суду Вінницької області – 4 суддів.

Судді, які виявили бажання бути відрядженими до вказаних судів, повинні протягом десяти днів (з дня оголошення про початок процедури відрядження суддів) подати до Вищої ради правосуддя такі документи:

  • згоду на відрядження до іншого суду того самого рівня і спеціалізації для здійснення правосуддя, адресовану Вищій раді правосуддя
  • довідку для розгляду питання щодо відрядження судді до іншого суду того самого рівня і спеціалізації для здійснення правосуддя
  • інші документи згідно із зазначеним у згоді на відрядження переліком, які можуть бути враховані під час вирішення питання про відрядження судді.

Документи для відрядження можуть бути подані суддею особисто до Вищої ради правосуддя та відповідно до приписів Порядку відрядження судді до іншого суду того самого рівня і спеціалізації (як тимчасового переведення), затвердженого рішенням Вищої ради правосуддя від 24 січня 2017 року № 54/0/15-17 (зі змінами).

Нагадаємо, ВРП оголошує про початок процедури відрядження суддів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати