23 березня 2024, 12:39

Роксолана Підласа: Україна отримає близько 9 млрд доларів допомоги від різних міжнародних партнерів

Пресслужба Апарату Верховної Ради України

Україна отримала від ЄС перший транш перехідного фінансування у 4,5 млрд євро в межах програми Ukraine Facility. Загалом цього місяця очікується надходження від партнерів близько 9 млрд доларів, розповіла народна депутатка, голова парламентського Комітету з питань бюджету Роксолана Підласа. Про це повідомила пресслужба Апарату ВРУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Рада підтримала у другому читанні законопроєкт про посилення соціального захисту військовослужбовців".

"Ми отримали перше перехідне фінансування, яке нам надається без виконання будь-яких умов для підтримки нашої макрофінансової стабільності та виконання зобов’язань перед громадянами України. Ці 4,5 млрд євро будуть використовуватися на всі невійськові видатки. У цьому кварталі, який фінансово був найважчим за весь час повномасштабного вторгнення, не було суттєвих затримок. Тож, коли в нас надходить вже наприкінці березня близько 9 млрд доларів допомоги від різних міжнародних партнерів, можна точно казати, що ситуація буде стабільною", – зазначила парламентарій.

Вона нагадала, що 4,5 млрд євро – це частина коштів за програмою Ukraine Facility загальним обсягом 50 млрд.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати