18 березня 2021, 15:04

Раді рекомендують удосконалити законодавство в галузі зовнішньої реклами

Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики пропонує прийняти проект Закону № 5094 щодо одо удосконалення законодавчого регулювання у галузі зовнішньої реклами.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Комісія з присвоєння зірок готелям відновлює роботу"

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України.

Закон «Про рекламу», прийнятий ще 1996 року, не передбачив усіх особливостей функціонування рекламної сфери, зокрема, галузі зовнішньої реклами. Тому прийняття законопроекту обумовлене необхідністю урегулювання наявних проблем та створення правових передумов для модернізації галузі зовнішньої реклами, сприятливих умов для ведення господарської діяльності у цій галузі, збалансування інтересів суб’єктів господарювання, органів влади та громадян при розміщенні зовнішньої реклами.

Проектом Закону передбачається внесення змін до Закону України «Про рекламу» у такі поняття як: «внутрішня реклама», «зовнішня реклама», «реклама на транспортних засобах», «соціальна реклама».

Також передбачено більш детальне регулювання розміщення реклами. Визначено об’єкти на яких таке розміщення заборонено. Цьому присвячено новий розділ - «Розділ ІІ1. Розміщення засобів зовнішньої реклами».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати