30 квітня 2020, 14:19

Рада попередньо схвалила зміни до Виборчого кодексу щодо грошової застави

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Верховна Рада України прийняла у першому читанні проект Закону "Про внесення змін до статті 225 Виборчого кодексу України (щодо розміру грошової застави)" (№2769).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Рада прийняла за основу законопроект про зміни щодо безпеки використання ядерної енергії".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

"За" таке рішення проголосували 248 народних депутатів.

Як зазначається, метою законопроекту є усунення дискримінаційного підходу, що встановлений Виборчим кодексом України до розміру грошової застави для кандидатів у міські голови у містах з кількістю виборців понад 90 тис. та виборчих списків партій до місцевих рад (обласних та міських з кількістю виборців більше 90 тис.).

Так, документом пропонується внести зміни до абз. 1 ч. 2 ст. 225 Виборчого кодексу України, уніфікувавши підхід до розміру грошової застави для кандидатів у міські голови у містах з кількістю виборців понад 90 тис. та виборчих списків партій до місцевих рад (обласних та міських з кількістю виборців більше 90 тис.), встановивши розмір грошової застави у сумі 4 мінімальні заробітні плати за кожних 90 тис. виборців.

Нагадаємо, Рада скасувала штрафні бали за порушення правил дорожнього руху.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати