03 листопада 2020, 15:11

Рада підтримала посилення відповідальності за перебування в громадських місцях без масок

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Верховна Рада України прийняла за основу Проєкт Закону 3890 "Про внесення змін до Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВРУ прийняла закон щодо територіальної юрисдикції місцевих судів".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ

Законопроєктом пропонується встановити фінансові санкції до підприємств, підприємців, установ, організацій за "пропуск, допуск особи в громадські будинки, споруди, громадський транспорт під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно або невжиття заходів щодо перебування особи в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті без такого засобу індивідуального захисту - підприємство, установа, організація, громадянин - суб’єкт господарської діяльності сплачують штраф у розмірі від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", та визначаються особи, уповноважені складати постанови про накладення штрафів та застосування фінансових санкцій.

Відповідні зміни пропонується внести до ст.ст. 46, 47 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення".

Нагадаємо, прийнято закон щодо допуску слідчих і прокурорів у зону ООС.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати