13 серпня 2020, 12:18

Продовжено опитування юрдепартаментів та бізнесу в межах дослідження «Вибір клієнта. 100 найкращих юристів України – 2020»

«Юридична Газета» продовжує І етап дослідження «Вибір клієнта. 100 найкращих юристів України – 2020»: опитування корпоративних юристів та керівників українських/міжнародних компаній.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Для участі в дослідженні пропонуємо завантажити анкету за цим посиланням, заповнити та надіслати на e-mail: client.choice@yur-gazeta.com не пізніше 31 серпня 2020 року.

Також триває ІІ етап «Вибір клієнта. 100 найкращих юристів України – 2020»: опитування юридичних компаній.

Для участі в дослідженні пропонуємо юридичним компаніям завантажити анкету за цим посиланням, заповнити та надіслати на e-mail: client.choice@yur-gazeta.com не пізніше 31 серпня 2020 року.

УВАГА: Заповнювати анкету мають право лише представники українських юридичних компаній (партнери або уповноважені ними особи). Анкети, заповнені іншими особами, допускатися до завершального етапу дослідження не будуть. Від однієї юридичної компанії повинна бути надіслана лише одна анкета.

У разі виникнення додаткових запитань пишіть на електронну адресу: osmolovska@yur-gazeta.com або телефонуйте за номером: (044) 364-80-58.

Контактна особа: Олена Осмоловська, генеральний директор ЮГ.

*** 

«Вибір клієнта. 100 найкращих юристів України» – всеукраїнське дослідження якості надання юридичних послуг вітчизняними юристами, мета якого – допомогти корпоративним юристам і бізнесу в пошуку та виборі юридичного радника у відповідній галузі права в Україні.

Методологія рейтингу ґрунтується на маркетинговому дослідженні, яке відбувається у два етапи:

1 ЕТАП – опитування корпоративних юристів та формування списку ТОП-100 кращих юристів України за версією бізнесу (корпоративних юристів); 

2 ЕТАП – опитування юридичних компаній та формування списку юристів відповідно до вказаних практик за версією юридичних компаній.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати