20 серпня 2019, 12:15

Призначено члена ВККС за квотою Голови ДСА України

Прес-служба ДСА України

19 серпня 2019 р. Головою Державної судової адміністрації України за результатами спеціальної перевірки, передбаченої Законом України "Про запобігання корупції", видано наказ №295/к про призначення строком на чотири роки з дня призначення членом Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Солодкова Андрія Андрійовича.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Обшуки в ОАСК: ГПУ розпочала досудове розслідування".

Про це повідомляє прес-служба ДСА України.

Так, відповідно до п. 5 ч. 2 ст. 94, ч. 23 ст. 95 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", Конкурсною комісією з добору кандидатів для призначення членами ВККС (квота ДСА України) за результатами публічного конкурсу з добору кандидатів для призначення членом Вищої кваліфікаційної комісії суддів України 12 липня 2019 р.Солодков А. А. визначений переможцем конкурсу. Зазначена Конкурсна комісія рекомендувала Голові ДСА України до призначення названого кандидата.

Як зазначається, рішення стосовно призначення Солодкова А. А. членом ВККС Головою ДСА України було прийнято з урахуванням протоколу засідання Комісії з добору кандидатів для призначення членами ВККС від 12.07.2019 №2. Відповідно до вказаного Протоколу, членами комісії рішення прийнято одноголосно згідно із загальним рейтингом кандидатів за результатами оцінювання.

З наказом №295/к можна ознайомитися за посиланням.

Солодков А. А. має вищу освіту, к.ю.н. Понад 27 років працює в галузі права. У 1996-2019 р. працював на посаді судді Дзержинського районного суду міста Харкова, судді та голови Апеляційного суду Харківської області, судді та голови Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ.

Нагадаємо, інформацію про кількість вакантних посад ВККС отримує від ДСА та ВРП.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати