18 червня 2020, 14:50

Прийнято закон про реструктуризацію боргів ДП "Антонов"

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Верховна Рада України прийняла Закон 3350 "Про внесення змін до Закону України "Про реструктуризацію заборгованості державного підприємства "Антонов" щодо уточнення деяких питань реструктуризації заборгованості з метою створення передумов для забезпечення Вищого антикорупційного суду приміщенням".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВРУ схвалила закон щодо банкрутства в період карантину".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Зазначається, що Законом внесено зміни до Закону України "Про реструктуризацію заборгованості державного підприємства "Антонов", доповнено його статтею 11 та установлено, що "Частина заборгованості погашається шляхом передачі до сфери управління державного органу, визначеного Кабінетом Міністрів України, від державного підприємства "Антонов" нежитлової будівлі (літера А) по проспекту Перемоги, 41 у м. Києві за ринковою вартістю, яка підтверджується звітом про незалежну оцінку майна. Залишок заборгованості, що залишиться після погашення заборгованості шляхом передачі до сфери управління державного органу, визначеного Кабінетом Міністрів України, від державного підприємства "Антонов" нежитлової будівлі (літера А) по проспекту Перемоги, 41 у м. Києві, погашається щокварталу рівними частинами протягом строку, визначеного статтею 1 цього Закону"".

Нагадаємо, Рада прийняла за основу законопроект про всеукраїнський референдум.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати