11 лютого 2020, 14:45

Президент закликає відмовитися від ямкового ремонту доріг

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Першочергові завдання у галузі будівництва доріг представили на заході "Зшити Україну: безпека, будівництво, фінансування" у Державному агентстві автомобільних доріг.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Андрія Єрмака призначено керівником Офісу Президента України".

Про це повідомляє Офіційне інтернет-представництво Президента України.

Так, Президент України Володимир Зеленський закликав відмовитися від ямкового ремонту, посилити габаритно-ваговий контроль на автомобільних дорогах, забезпечити відповідальність підрядників за якість ремонту автошляхів, а також активізувати боротьбу з "тендерними тролями".

"Довгі роки у нашій країні існував так званий "успішний стартап", завдяки якому деякі чиновники побудували собі не один маєток. Цей стартап називається ямковий ремонт. Він повинен піти в минуле. Ми говоримо про будівництво та капітальний ремонт доріг. У загальному обсязі робіт вони мають становити не менше 80%", - зазначив Президент.

За його словами, щодо всіх ремонтних робіт має бути гарантія та відповідальність підрядника, щоб навесні разом зі снігом не сходив асфальт. Також Глава держави закликав жорстко посилити габаритно-ваговий контроль.

"З наших шляхів мають зникнути перевантажені фури, які залишають після себе колії. Минулого року встановлено інноваційні вагові комплекси з технологією weigh іn motion, тобто зважування у русі. Вони мають бути поширені на всю територію країни, а порушники - відповідати за знищення наших доріг", - наголосив Володимир Зеленський.

Глава держави запропонував, щоб ці технології були застосовані на всіх нових дорогах, які будуватимуться цього року.

Нагадаємо, Президент підписав закон, що продовжує реформу податкової та митниці.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати