13 квітня 2022, 14:51

Президент підписав закон про 100% гарантування державою на депозити в банках

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про 100% гарантії держави на депозити населення в банках під час війни.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Під час дії воєнного стану ринок страхування продовжує працювати – результати опитування"

Про це в своєму телеграм-каналі повідомив голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетьманцев.

Через 3 місяці після закінчення дії воєнного стану гарантована сума депозитів у банках збільшиться з 200 ти.с грн (норма, яка діє зараз) до 600 тис. грн.

"Законом передбачається вирішення проблеми реструктуризації боргових зобов’язань ФГВФО перед Міністерством фінансів України, а також підвищення гарантованої державою суми коштів за вкладами до 600 тис. грн", – йдеться у повідомленні нардепа.

Крім того, закон передбачає, що Ощадбанк стане учасником системи гарантування вкладів фізичних осіб.

Закон набуває чинності з дня, наступного за днем його опублікування. Це не стосується положень щодо суми відшкодування коштів за вкладами у розмірі не менше 600 тис. грн. Ці положення набудуть чинності через три місяці з дня, наступного за днем припинення чи скасування воєнного стану в Україні.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати