01 лютого 2020, 10:30

Президент Американської торговельної палати в Україні Андрій Гундер зустрівся з Державним секретарем США Майком Помпео

AMERICAN CHAMBER OF COMMERCE IN UKRAINE

Андрій Гундер, президент Американської торговельної палати в Україні, зустрівся з Державним секретарем США Майком Помпео в Посольстві США в Києві, щоб донести голос бізнесу під час візиту Держсекретаря до України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Photo Андрій Гундер подякував Держсекретарю Помпео та Державному департаменту США за підтримку, яку вони надають Американським торговельним палатам у 43 європейських країнах. Команда Американської торговельної палати в Україні на сьогоднішній день є найбільшою в Європі.

Пан Гундер озвучив результати опитування Палати щодо бізнес-клімату в Україні та розповів про реалії ведення бізнесу, навівши приклади історій успіху компаній-членів. Він підкреслив, що настрій бізнесу позитивний, адже 88% компаній-членів Палати відзначають зростання доходів своїх компаній, а 65% - збільшують інвестиції в Україну.

«Україна відкрита для американських інвестицій, і саме зараз час інвестувати в Україну. Необхідно змістити фокус обговорень відносин США та України в площину бізнесу та інвестицій. В Україні відбувається «капітальний ремонт» і 600 компаній-членів Американської торговельної палати спостерігають зростання та збільшення доходів свого бізнесу в Україні», - прокоментував Андрій Гундер, президент Американської торговельної палати на зустрічі з Майком Помпео 31 січня.

Сторони також обговорили верховенство права, подальшу співпрацю з МВФ, відновлення повної фінансової спроможності Експортно-Імпортного банку США (EXIM) та перетворення Корпорації приватних закордонних інвестицій (OPIC) на Міжнародну корпорацію фінансового розвитку США (DFC).

Андрій Гундер подякував Держсекретарю Помпео за постійну підтримку, яку Тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін та вся команда Посольства США надають компаніям-членам.

Американська торговельна палата в Україні бачить, що оптимізм бізнес-спільноти зростає і надалі допомагатиме бізнесу розвиватися в Україні в 2020 році.

Податкова запустила онлайн-сервіс, де можна перевірити акцизи на алкоголь і тютюн

Президент схвалив зменшення штрафів за порушення трудового законодавства

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати