25 квітня 2020, 10:14

Прем'єр-міністр представив поетапний план зняття обмежень

Урядовий портал

Вихід з карантину буде складатися з п'яти етапів, перший з яких має розпочатися з 11 травня.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Дайджест-карантин: що змінилося за тиждень (20-24 квітня)".

Про це повідомив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, зазначає Урядовий портал.

(для перегляду натисніть на зображення)

5ea32f473ccb1272765987_820x360

За його словами, базуючись на цифрах і розрахунках Національної академії наук України, КМУ має підстави говорити про те, що зростання приросту хворих, яке можна назвати наступним піком, очікується з 3 по 8 травня.

"З 11 травня, я сподіваюся, ми розпочнемо перший етап виходу з карантину, коли ми послабимо певні обмеження, починаючи з можливості відвідувати парки, сквери. Дамо дозвіл на роботу магазинів оптової і роздрібної торгівлі непродовольчими товарами тощо", - зазначив пан Шмигаль.

Наступний етап виходу з карантину - це той етап, коли почне знижуватися рівень захворюваності і почнуть вивільнятися від хворих медичні заклади.

"Третій, четвертий і п'ятий етапи - це фактично завершення карантину. Крім цього є так звані червоний, помаранчевий, жовтий, зелений рівні - це коли ми зможемо розумними заходами управляти в тих точках, де виникають спалахи. Це окремі території, міста, області, райони", - розповів Прем'єр-міністр.

Читайте також: "ОАСК відкрив провадження у справі про закриття Урядом КП на кордоні з Кримом через коронавірус".

Він також повідомив, що вже є розуміння того, як поетапно буде запускатися громадський транспорт та з якими обмеженнями Україні доведеться жити. "Це так звана "економіка недоторканості": соціальна дистанція, засоби індивідуального захисту і, відповідно, ті обмеження, в яких ми живемо вже сьогодні і будемо змушені жити в цьому році точно, можливо й в наступному", - зазначив Денис Шмигаль.

За його словами, така модель поведінки має бути сприйнята і використовуватися суспільством у майбутньому.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати