29 липня 2015, 9:24

Працівники Луцького ЦНАП приймають до 800 звернень щодня

Урядовий портал

У вівторок, 28 липня, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк в рамках робочої поїздки у Волинську область відвідав Центр надання адміністративних послуг Луцької міської ради, повідомляє пресс-служба Міністерства юстиції.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Глава Уряду ознайомився з новими сервісами Мін’юсту, які в рамках децентралізації запроваджуються разом із місцевою владою.

Він ознайомився з роботою фронт-офісу Центру, зокрема з роботою електронної системи подачі документів, і поспілкувався з працівниками.

«Це наша послідовна політика - держава повинна служити своєму народу. Держава повинна надавати послуги», - наголосив він.

Арсеній Яценюк підкреслив, що боротьба з корупцією передбачає не тільки сильну правоохоронну систему, а й зменшення функцій держави і спрощення отримання сервісів. Однією з основних цілей реформ Глава Уряду назвав «передачу повноважень з Києва вниз»: «Була класична централізація корупції, в тому числі і в Міністерстві юстиції. І нинішнє Міністерство юстиції – перше, яке робить з точністю до навпаки: не централізує функції, а роздає їх вниз, і таким чином рушить корупційну схему».

Він підкреслив, що такі Центри надання адмінпослуг мають бути створені по всій країні. Для цього, наголосив Арсеній Яценюк, Уряд прийняв відповідні рішення.

«Треба спростити життя нашим громадянам. Це законна вимога громадянина країни - дайте мені послугу, тому що я плачу податки до державного бюджету, на ці податки утримуються державні службовці, і вони та службовці органів місцевого самоврядування повинні допомагати мені легко, без корупції отримати той документ, який передбачений законом», - сказав Арсеній Яценюк.

Щоденно працівники Луцького центру надання адміністративних послуг приймають до 700-800 звернень на отримання адміністративних послуг та надають до 100 консультацій з різноманітних питань. На сьогодні у ЦНАПі надається 289 послуги.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати