09 червня 2022, 11:44

Портал «Війна&санкції» оновлено: з’явилась детальна інформація про активи підсанкційних росіян

Пресслужба НАЗК

Відтепер на Порталі «Війна&санкції» в окремому розділі можна переглянути детальну інформацію про активи підсанкційних осіб у їх профайлах, зокрема за категоріями такого майна, його вартістю та місцезнаходженням. Також у профайлах відображена  інформація про активи членів їх сімей та інших пов’язаних осіб.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Як захистити трудові права викривачів: НАЗК підготував нові роз’яснення"

Про це повідомляє пресслужба НАЗК.

Наразі інформацію у профайлах можна шукати за такими категоріями: 

  • корпоративні права;
  • нерухоме майно;
  • рухоме майно.

Також у новому розділі можна переглянути країни, у яких найбільша кількість активів підсанкційних росіян, та відповідно списки осіб за кожною країною. Це такі юрисдикції, як Кіпр, Франція, Люксембург, Велика Британія, Чехія, Латвія, Італія тощо. 

На порталі відображається рейтинг осіб, які мають найбільшу кількість активів. Наприклад, лідером серед власників є олігарх Володимир Євтушенков, який разом із пов’язаними особами має 32 активи, серед них – три вілли у Франції та корпоративні права у декількох десятках російських та іноземних компаній.

У перших позиціях рейтингу також Аркадій Ротенберг з 31 активом, Григорій Берьозкін – 31 та Андрій Бокарєв – 30.  

Новий розділ з інформацією про виявлені активи підсанкційних осіб доступний за посиланням.

«Війна&санкції» — це єдина база даних про санкції, накладені через напад росії на Україну.

База порталу налічує понад 16 тис. профайлів, і їх кількість постійно зростає. Наразі на ресурсі можна переглянути 4561 анкету фізичних та 2028 юридичних осіб, які потрапили під санкції через підтримку агресії рф проти України; понад 12 тис. осіб, які досі не знаходяться під санкціями, але сприяють продовженню війни проти України та близько 3 тис. компаній.

Портал дозволяє порівнювати санкційні списки за країнами та категоріями, завантажити будь-які пакети документів у зручних для користування форматах та переглянути, які алгоритми накладання санкцій доступні в різних країнах.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати