12 червня 2024, 10:40

Підтримка енергосектору: Україна отримає 109 млн доларів грантового фінансування

Пресслужба Мінфіну

11 червня 2024 року міністр фінансів України Сергій Марченко та директор у справах України, Молдови та Білорусі Аруп Банерджі підписали листи про зміни до грантових угод за проєктами Світового банку "Ремонт житла для відновлення прав і можливостей людей (HOPE)" та "Відновлення енергозабезпечення у зимовий період та постачання енергетичних ресурсів" (Re-PoWER). Про це повідомила пресслужба Мінфіну.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Шмигаль: Україна потребує до 30 млрд доларів щорічних інвестицій в наступні роки".

Як зазначається, підписання відбулось у межах Конференції з питань відновлення України, яка проходить 11-12 червня у Берліні, Німеччина. Грантове фінансування обсягом 62 млн доларів США в межах проєкту HOPE буде спрямовано на дрібні та середні ремонти частково пошкоджених внаслідок збройної агресії росії житлових будинків. Так, проєкт HOPE спрямований на вирішення невідкладних та критичних потреб у ремонті частково пошкоджених індивідуальних та багатоквартирних житлових будинків у територіальних громадах, підконтрольних Уряду України.

Додатковий грант у сумі 47 млн доларів США за проєктом Re-PoWER, метою якого є відновлення основних послуг в енергетичній сфері України, буде спрямовано на забезпечення мешканців міста Харкова послугами з центрального теплопостачання, а саме проведення  закупівлі та встановлення теплового обладнання.

Грантові кошти буде надано через Цільовий фонд підтримки, відновлення, відбудови та реформування України (URTF), який залишається одним з основних механізмів консолідації коштів партнерів із розвитку, створений Світовим банком для підтримки України.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати