23 січня 2020, 16:44

Отримання прибутку - не основна мета сучасного бізнесу, - звіт

Палата аудиторів і бухгалтерів України

Компанія Deloitte у своєму звіті Annual report insights 2019 зазначила, що майже половина компаній вважає, що важливіше досягти успіху, ніж отримати прибуток.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Розроблено новий Кодекс внутрішнього аудиту".

Про це повідомляють у ПАБУ.

Іншими важливими питаннями для бізнесу є глобальна зміна клімату та її вплив на суспільство. Більше половини компаній висвітлюють проблему зміни клімату у своїх звітах, навіть якщо вони не виокремлюють питання збереження довкілля як один з основних пріоритетів діяльності.

Вероніка Пул (Veronica Poole), керівник глобальної групи Deloitte з питань міжнародних стандартів фінансової звітності та голова департаменту корпоративної звітності Deloitte Великобританії, зауважила: "Проблема зміни клімату, імовірно, матиме значний вплив на ділове середовище та загалом на кожного з нас. Найближчим часом вона вноситиме свої зміни в функціонування ринку. Тож, якщо компанії не зможуть адекватно оцінити ризики, це матиме серйозні наслідки".

Нагадаємо, IFAC підтримала створення єдиної корпоративної звітності.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати