13 листопада 2020, 12:00

ООАС скасував дозвіл на будівництво в районі пляжу Аркадія

Прес-служба ООАС

Одеський окружний адміністративний суд завершив розгляд справи за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Державної архітектурно-будівельної інспекції України, за участю третьої особи ТОВ “Жемчужина”.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "КГС ВС роз’яснив порядок і умови задоволення вимог кредиторів за рахунок майна боржника"

Про це повідомляє прес-служба ООАС.

Суд дійшов висновку, що позов підлягає задоволенню та визнав протиправними дії ДАБІ України щодо видачі дозволу на виконання будівельних робіт № ІУ 113190522026 об’єкта «Будівництво комплексу адміністративних будівель та допоміжних споруд громадського призначення для розвитку інфраструктури відпочинку за адресою: м. Одеса, Приморський район, пляж «Аркадія», 1 та пляж «Аркадія», 3; Одеська обл., м. Одеса, Приморський, інше пляж "Аркадія" 1 та пляж "Аркадія", 3», скасував дозвіл та зобов’язав ДАБІ України вести відомості до реєстру дозвільних документів про його скасування.

За наслідками розгляду справи суд дійшов висновків, що посадові особи Державної архітектурно-будівельної інспекції України, приймаючи рішення про надання дозволу на виконання будівельних робіт діяли протиправно, оскільки генеральним планом та планом зонування міста Одеси передбачається використання вказаної земельної ділянки під розміщення «ПАРК «ЮВІЛЕЙНИЙ» та не передбачено будівництво комплексу адміністративних будівель та допоміжних споруд громадського призначення для розвитку інфраструктури відпочинку.

Крім того, земельні ділянки, на яких проводилися будівельні роботи, розташовані в рекреаційні зоні та належать до земель рекреаційного призначення, а також будівництво комплексу адміністративних будівель та допоміжних споруд здійснюється на земельних ділянках, які знаходяться менше ніж 100 м до лінії урізу води. Це означає, що намір здійснити таке будівництво ТОВ «Жемчужина» не відповідає вимогам Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Водного кодексу України, генерального плану та плану зонування території (зонінг) міста Одеси.

З повним текстом рішення можна знайомитись за посиланням: Єдиний державний реєстр судових рішень.

Нагадаємо, КЦС ВС застосував доктрину venire contra factum proprium у спадковій справі.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати