01 грудня 2020, 15:54

Олександра Егерт залишає посаду виконавчої директорки АПУ

Асоціація правників України

В управлінні Секретаріату Асоціації правників України історичні зміни: Олександра Егерт, яка очолювала Секретаріат упродовж 11 років, прийняла рішення змінити вектор своєї діяльності та залишити посаду виконавчої директорки.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Пост тимчасово виконуючої обов’язки виконавчої директорки АПУ обійматиме керівниця напряму «Спільнота» Вікторія Краснова з 1 лютого 2021 року.

1ОлександраЕгерт Олександра Егерт, виконавча директорка АПУ

— Мене переповнює почуття вдячності до всіх, із ким я взаємодіяла протягом цих років в Асоціації. Всі перемоги та звершення — це ваша заслуга, і мене дуже тішить той факт, що я стала частинкою цієї історії успіху. Я завжди вірила і вірю в АПУ, бо вона побудована на правильних ціннісних засадах і спонукає до благородних, високих цілей. Разом наш голос дійсно гучніший!

Окремі слова вдячності та низький уклін моїм колегам із Секретаріату. Ви — душа АПУ, саме ваша відданість і віра в справу є паливом для нових звершень!

1ДБугай Денис Бугай, Президент Асоціації правників України

— Від імені Асоціації правників України хочу подякувати Олександрі Егерт за плідну роботу. Під її керівництвом всі ми — і Асоціація, і Секретаріат — за ці 11 років досягли значних успіхів у розвитку правничої спільноти. Внесок Олександри неоціненний! Я впевнений, що зі значним лідерським потенціалом і талановитістю на Олександру чекає велике майбутнє!

У АПУ нагадали, що Олександра Егерт була призначена на посаду виконавчої директорки 30 листопада 2009 року. 

За 11 років діяльність Асоціації набрала максимальних обертів: її лави розширилися майже до 7000 правників, Секретаріату — до 18 колег і 5 напрямів, регіональних відділень — до 23, а комітетів — до 26. Врешті можна впевнено стверджувати, що вагомість Асоціації важко переоцінити, а голос правничої спільноти чутно всюди.

"Спільнота АПУ щиро вдячна Олександрі Егерт за її внесок у діяльність та становлення Асоціації і бажає нескінченних звершень та перемог на новому шляху. Без огляду на безліч різних шляхів і векторів руху, ми завжди залишаємося разом, адже саме тому наш голос залишається найгучнішим. Хай щастить!", — зазначили в АПУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати