29 вересня 2020, 16:31

Оцінювання досягнень з використаннм цифрових технологій - МОН пропонує проєкт до обговорення

Прес-служба МОН

Міністерство освіти і науки України пропонує до громадського обговорення проєкт розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Концепції реалізації державної політики щодо створення мережі екзаменаційних центрів на період до 2030 року та плану заходів з її запровадження».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "МОН пропонує до обговорення проєкт Стратегії розвитку вищої освіти"

Про це повідомляє прес-центр МОН.

Метою проєкту акта є розбудова механізмів оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти та проведення досліджень якості освіти з використанням цифрових технологій шляхом створення відповідної інституційної, організаційної та технічної інфраструктури.

«Як в національних так і в міжнародних системах освітніх оцінювань відбувається поступовий перехід від паперового формату оцінювання до комп'ютерного. Відтак планування й реалізацію нових видів освітніх вимірювань в Україні важливо забезпечити в комп'ютерному форматі, що дозволить значно пришвидшити виконання окремих операційних складових тестування, оптимізувати їх, стимулюватиме ефективний розвиток національної системи освітніх оцінювань».

Інструментом реалізації цієї політики є створення мережі екзаменаційних центрів як відокремлених структурних підрозділів регіональних центрів оцінювання якості освіти для проведення окремих видів освітніх оцінювань з використанням комп'ютерної техніки.

Пропозиції та зауваження до проєкту акта можна надіслати до 15 жовтня 2020 року на e-mail: husak@mon.gov.ua (відповідальна особа Гусак Олександра, керівник експертної групи з питань аналітики директорату стратегічного планування та європейської інтеграції).

Нагадаємо, проєкт наказу МОН щодо проведення ДПА відкрито для громадського обговорення.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати