13 квітня 2021, 18:07

ОАСК розгляне заборону УДО щодо недопуску Тупицького та Касмініна до КСУ

Пресслужба ОАСК

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшли позови від Олександра Тупицького та Олександра Касмініна щодо недопуску їх до приміщення Конституційного Суду України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ОАСК відкрив провадження щодо оскарження Порядку обміну посвідки на тимчасове проживання"

Про це повідомляє пресслужба ОАСК. 

Зокрема, позивачі звернулись до ОАСК з позовними у яких просять суд визнати протиправними дії військовослужбовців Управління державної охорони України щодо недопуску Олександра Тупицького та Олександра Касмініна до приміщення Конституційного Суду України та просять зобов'язати УДО  не чинити перешкоди в їх допуску до приміщення КСУ.

Водночас, разом з позовами ними були подані заяви про забезпечення позову шляхом заборони відповідачу - Управлінню державної охорони України вчиняти дії щодо недопуску Олександра Тупицького та Олександра Касмініна до приміщення Конституційного Суду України.

Наразі судом вирішується питання наявності правових підстав вжиття заходів забезпечення позову та відкриття провадження в адміністративній справ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати